menu

RELAX BALI - český resort ***

od 10 490,- Kč
Tulamben
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort Relax Bali leží samostatně na okraji vesničky Kubu, která je vzdálena asi 4 km od potápěčského Tulambenu - centra severovýchodního Bali. Resort se rozkládá v tropické zahradě plné kokosových palem přímo u moře. Korálové zahrady jsou přímo před resortem. Skvělá poloha resortu, který nesousedí s žádným jiným, umocňuje váš zážitek z pobytu v čarokrásné přírodě. Máte zde absolutní soukromí, klidné procházky po okolí, návštěvy baru a restaurace nebo se můžete vydat na návštěvy nedalekého rušnějšího turistického Tulambenu. Váš volný čas si zde můžete zorganizovat podle momentální nálady. Z resortu pohodlně obsáhnete i většinu zajímavých míst na Bali - výlety na sopky Agung a Batur, největší hinduistické a budhistické chrámy, krásnou okolní přírodu, domorodé vesnice a trhy. Resort se skládá ze tří spolu sousedících částí MONKEY, RELAX a RESIDENCE. Všechny leží přímo u moře. Část MONKEY byla postavena v roce 2009 a v roce 2022 prošla kompletní rekonstrukcí včetně rozšíření ubytovací kapacity. Část RELAX byla dostavěna v roce 2010 a nová část RELAX BALI RESIDENCE s pěti luxusními vilami (Tropicana, Sunny, Merry, Breeze a Coral) s privátními bazény a zahradami byla uvedena do provozu v roce 2016. Celková kapacita resortu je 65 míst.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici recepce (7-22 hod.), restaurace s tradiční i evropskou kuchyní, bar s nabídkou míchaných nápojů, pokojový servis pokrmů a nápojů až do bungalovu,tradiční balijské masáže, pedikůra a manikůra, jacuzzi pro dva, sladkovodní 16ti metrový bazén i s dětským brouzdalištěm, sladkovodní 8 metrový bazén, s výcvikovou sladkovodní potápěčskou část bazénu, hloubka 3,3 m. Hotel nabízí řadu výletů po Bali - autobusem, s možností česky mluvícího průvodce, kurzy potápění v celosvětově rozšířeném systému SSI, vše s českými instruktory. Dále je k dispozici půjčovna potápěčského a šnorchlařského vybavení, půjčovna mořských kajaků, přístup k internetu, DVD a TV místnost, pronájem aut a motorek, doprava autem nebo autobusem s naším řidičem, průvodce v češtině, prádelna. možnost zapůjčení TV – DVD setu s filmy v Čj nebo Aj

Vybavení pokoje

1. část MONKEY (superior) • 7 bungalovů vybavených manželskou postelí a vestavěným jednolůžkem. • Bungalovy jsou umístěny v krásné zahradě cca 20 m od moře. • Jedná se o dvojbungalovy, oddělené zdí, každý s vlastní polootevřenou koupelnou a WC. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, teakový nábytek, minibar, trezor, wi-fi, terasa s posezením a výhledem na moře. 2. část RELAX (deluxe) • 6 bungalovů s tradiční travnatou střechou a výhledem na moře, volně umístěných v zahradě a háji kokosových palem. • 5 bungalovů vybavených postelemi s možností úpravy na manželské lůžko nebo dvě oddělené postele. • 1 větší rodinný bungalov se dvěma ložnicemi (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), obývacím pokojem a společnou polootevřenou koupelnou. K vybavení bungalovů patří: klimatizace, ventilátor, stylový teakový nábytek, TV, minibar, trezor, wi-fi , terasa s výhledem na moře a vlastní lehátka se slunečníkem. 3. RELAX BALI RESIDENCE (privátní vily) • 5 luxusních vil se dvěma oddělenými ložnicemi, každá s king size manželskou postelí (210 x 200 cm) a jednolůžkem, polootevřenou koupelnou a šatnou. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Každá z vil má soukromý bazén (5 x 8 m) a privátní zahradu 1200 m2, terasu s posezením u bazénu, lehátka se slunečníky, dvě zahradní gazeba. K vybavení vil dále patří: automatická klimatizace, ventilátory, smart TV, vybavení kuchyňského koutu, wi-fi. Před vilami se nacházejí bohaté korálové zahrady, vhodné jak pro šnorchlování, tak potápění.

Stravování

RESTAURACE: - snídaně v ceně ubytování 7:00 – 11:00 hod dle snídaňového menu (25 druhů kontinentálních jídel) + káva, čaj, ovocný salát, pečivo a ovoce dle výběru hostů - další provoz kuchyně 7:00 – 22:00 hod. Výběr ze 45 tradičních indonéských nebo mezinárodních jídel. Výběr á la carte. BAR A BAZÉNOVÝ BAR • 7:00 hod – 24:00 hod. Výběr džusů z čerstvého ovoce, míchaných nebo jednoduchých alkoholických nápojů

Sport a zábava

DIVE CENTRUM: - škola potápění - půjčovna kompletní potápěčské výstroje - organizace ponorů a potápěčských kurzů a výletů v Čj nebo Aj Masáže, Spa, Jacuzzi: - budova s masážemi, péčí o vlasy, manikúrou a pedikúrou - Jacuzzi je s výhledem na moře Sportovní centrum: - ping-pong, badminton, futsal, volejbal – vše i s večerním osvětlením - mořské kajaky, cvičení jógy a TRX - dětské hřiště Dále je zde možnost zapůjčení motorek 125 ccm k individuálním výletům.

Pro děti

Dětská postýlka, autosedačka, sedačka v restauraci ke stolu, brouzdaliště, možnost hlídání.

Náš názor

Zveme vás do ráje, zveme vás na Bali.

Poznámka:

Český vedoucí resortu Mirek, český šéfkuchař Roman, česká instruktorka potápění Míša jsou na resortu stále a spolupracují s dalšími 15 místními zaměstnanci na jeho hladkém chodu.

* 7 nocí v bungalovu Monkey se snídaní * transfer z/na letiště v Denpasaru * služby českého delegáta

Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena