menu

PLÁŽE NA BALI

Pokud patříte k milovníkům pláží a koupání, přinášíme Vám zde přehledný popis těch nejkrásnějších pláží na ostrově bali.

KUTA
Kuta je dlouhá písečná pláž a je nejrušnější pláíž na Bali, plná pouličních prodejců a stánků s jídlem. nachází se zde velké množství hotelů a středisko je vyhlášené také pro svůj bohatý noční život. pokud máte rádi živo a zábavu až do rána, je kuta to pravé místo pro vás.  

sanur

V Sanuru se nachází 5 km dlouhá písečná pláž na jihovýchodním pobřeží a nestojí tu zatím tolik hotelů, takže poskytje svým návštěvníkům klidné místo pro odpočinek a relaxaci. voda je zde velmi klidná a vhodná pro koupání a provozování vodních sportů.

Uluwatu

Uluwatu je Jedna z nejkrásnějších pláží na Bali a nachází se nedaleko posvátného chrámu Pura Luhur Uluwatu na poloostrově Bukit. Abyste se dostali na pláž, musíte sejít několik schodů a projít skrz jeskyni. Ta je za úplného přílivu zcela nepřístupná. V tom případě můžete zůstat nahoře v některém z barů a restaurací a vychutnávat si krásný výhled zhora na Indický oceán a na jeden z nejkrásnějších korálových útesů na Bali.

Nusa Dua

Nusa Dua se nachází na poloostrově Bukit a jde o jedno z nejluxusnějších středisek na bali. najdete zde krásné kvalitní restaurace, golfová hřiště a především luxusní hotely. ve středisku nusa dua se nachází hned několik pláží, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi díky pozvolnému písčitému vstupu do oceánu.  

Jimbaran

V severní části zátoky blízko letiště se nachází písečná pláž a také rybářský trh,  kde místní rybáři prodávají své úlovky. Ochutnat si je můžete v jedné z mnoha restaurací na pláži, kde vám ryby ugrilují.

Amed

Amed nabízí dlouhou písečnou pláž, která má díky místním sopkám černý písek. čím se tato oblast vyznačuje, jsou především skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Voda je zde přišťálově čistá a pod hladinou Balijského moře můžete vidět nádherné korálové útesy, bohatý podmořský život a také vraky lodí.