menu

FOUR SEASONS RESORT BALI AT SAYAN *****

od 62 690,- Kč
Ubud
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní resort Four Seasons Resort Bali at Sayan se nachází uprostřed tropické džungle poblíž mystického kulturního balijského střediska Ubud a nabízí výhled na terasová rýžová pole, která stoupají od posvátné řeky Ayung. Jednotlivá zařízení v resortu jsou propojena visutými mosty a systémem schodišť a navozuje atmosféry skutečné exotiky. Resort je asi hodinu jízdy od letiště a nabízí transfer s pohodlnými a klimatizovanými Range rovery.

Vybavení hotelu

V resortu Four Seasons Resort Bali at Sayan se nachází dvě restaurace, kavárna, bar, půjčovna knih, cd a společenských her, galerie, butik, venkovní bazén, tělocvična, lázeňské středisko.

Vybavení pokoje

18 krásně zařízených apartmánů a 28 prostorných vil - každá má vlastní bazének a chráněnou venkovní sprchu, vnitřní prosklenou sprchu, koupelnu s ohromnou vanou a velkými bavlněnými ručníky, župany, pantofly a fénem, dva nebo více telefonů, připojení na internet, možnost pronájmu a počítače, cd přehrávač, pohodlná lůžka, mini-bar, terasu s lehátky pro denní odpočinek. Vily se uklízejí dvakrát denně.

Sport a zábava

Lázeňské středisko Four Seasons Resort Bali at Sayan nabízí masáže, péči o tělo i pleť, v resortu je možnost koupání v bazénu a dále turistiky, cyklistiky, raftingu na řece, jízdy na kajacích, procházek a pozorování ptáků, denně jezdí transfer do Ubudu.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

Leteckou přepravu Praha-Denpasar-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy, privátní transfery z/na letiště, 7/10x ubytování ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou, asistenční služby v anglickém jazyce.

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * při odletu z Indonésie odletovou turistickou taxu cca 15,- USD, splatnou v místní měně * vstupní vízum, na požádání za poplatek vyřídíme v CK (min.týden, 1x fotografie, platnost cestovního pasu min.půl roku po návratu, dvě volné stránky)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena