menu

ANANTARA SEMINYAK BALI RESORT *****

od 56 390,- Kč
Seminyak-Kuta
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní hotel Anantara Seminyak Bali Resort z mezinárodního špičkového řetězce se nachází přímo na pláži Seminyak, která je známá pro své skvělé podmínky pro surfování a také vyhlášené restaurace s mořskými plody hned vedle Jimbaranu. Do centra Kuty za nákupními a zábavními možnostmi se lehce dostanete místními taxi za cca 20 minut jízdy. Od mezinárodního letiště v Denpasaru je hotel vzdálen cca 30 minut jízdy automobilem.

Vybavení hotelu

Celý luxusní komplex svou architekturou respektuje tradiční architekturu Bali. Hlavní budovy obklopují bazény a terasy poskytující výhled na oceán. Celkem zde najdete tři bazény, restauraci, bar, fitness centrum a lázně.

Vybavení pokoje

Hotel Anantara Seminyak Bali Resort nabízí klientům ubytování v 60 suitech rozdělených do kategorií Anantara Suite, Anantara Pool Access Suite, Anantara Ocean Suites. Všechny suity jsou velmi prostorné a v základu vybaveny moderním a designovým nábytkem za použití moderních prvků a dřevin. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, plazmovou TV, DVD, I-pod stanicí, telefonem, připojením na internet, minibarem a balkonem. Základní suita má na balkóně jacuzzi, Anantara Pool Access přímu vstup do bazénu a Anantara Ocean Suite zase nabízí překrásný výhled na oceán.

Sport a zábava

Anantara Seminyak resort na Bali nabízí mnoho odpočinkových aktivit: rafting na řece Ayung, sloní safari, pěší turistiku a další. Hotel samozřejmě poskytuje celou škálu vodních sportů i relax v hotelových lázních.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* leteckou dopravu linkovými lety Praha – Denpasar – Praha v nejnižší knihovací třídě * vybraný počet nocí se zvolenou stravou * při pobytu min.7 nocí je v ceně 1x za pobyt večeře pro dva v Moonlite Kitchen and Bar * při pobytu min.7 nocí je v ceně 1x za pobyt odpolední čaj pro dva

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * při odletu z Indonésie odletovou turistickou taxu cca 15,- USD, splatnou v místní měně * privátní transfery letiště – hotel – letiště * asistenční služby v anglickém jazyce


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena